AquaDom & SEA LIFE Berlin

sea-top

Pokud máte rádi mořská svět, tak SEA LIFE v Berlíně si nesmíte nechat ujít. Jedná se o unikátní sbírku akvárií s živočichy moře od nejmenších po ty „skoro“ největší. Speciální zajímavou expozici mají Chobotnice. Dále zde najdete kino s filmy z podmořského světa, skleněný podmořský tunel nebo obchod se suvenýry. Všechny lokality je vidět na přiložené mapce. Ke stažení i větší ve formátu PDF.

Úchvatný je zejména AquaDom – 25 metrů vysoká nádrž s jedním miliónem litrů vody. V nádrži žije na 1500 rybiček. Kolem poledního do nádrže vstoupí několik potápěčů, aby ji vyčistili a pak rybky nakrmili. To vše před vašimi zraky.

Mapka areálu:

sea-mapa

SEA LIFE je velmi zajímavý prostor a je případně i k pronájmu, pokud byste měli dostatek financí. Takže není problém zde uspořádat třeba svatbu nebo narozeninovou oslavu či firemní večírek.

Jen pro zajímavost uvádím, že nějaká zvířátka tropů můžete vidět i ve speciální lesní džungli v Tropical Islands po cestě směrem na Berlín.

Vstupné a otevírací doba

Otevřeno je celoročně od 10 hodin dopoledne do 7 hodin večer, kromě vánočních svátků, které mají speciální otevírací hodiny.

Umístění mořského světa je kousíček od Muzejního ostrova na adrese Spandauer Str. 3.

Celý prosto je přizpůsoben vozíčkářům včetně toalet, ale není dovoleno sem vodit psy a kočárky musejí zůstat ve speciální místnosti u vchodu.

Vstupné je velmi rozdílné a závisí jak dlouho předem si lístek objednáte (při objednávce 8dní předem sleva 35%) a zda jdete jen odpoledne (po 15:00 sleva 40%). Standardní nezlevněná vstupenka stojí necelých 18Eur. Využít můžete také kombinované zvýhodněné vstupné spolu s dalšími berlínskými atrakcemi:

  • Berlín Dungeon 24Eur
  • Legoland Berlín 24Eur
  • Madame Tussauds 24Eur
  • Všechny čtyři místa 35Eur

Kam dál

​​
loading...