Chatki

chatky

Chatki są różnie ulokowane i różnią się tematyką. Mają 28 metrów kwadratowych powierzchni i są przeznaczone dla dwóch osób. Jeśli podróżują Państwo w grupie najlepiej wykorzystać rodzinne pokoje. W chatkach nie ma możliwości dostawienia łóżka.

Chatki są umiejscowione w różnych częściach hangaru i jeśli są Państwo zainteresowani konkretnym typem chatki, można go wybrać podczas rezerwacji.

Przeważnie należy się zakwaterować między 16.00 a 18.00, jeśli jednak przyjadą Państwo później należy o tym poinformować wynajmującego. Jeśli przyjadą Państwo wcześniej możecie wykorzystać ten czas na zwiedzanie Tropical Islands. Na drugi dzień należy opuścić chatkę do godziny 11.00. Do ceny wliczone jest śniadanie w formie bufetu.

Nie należy liczyć na cist nocną – z pewnością usłyszą Państwo dźwięki nocnych imprez.

Styl przygodowy

Niniejsze chatki są przeznaczone dla dwóch osób i są wyposażone w podwójne łóżko, telewizję i minibar. Większość domków ma klimatyzację ale nie posiada łazienki, tej należy szukać w powszechnie dostępnych pomieszczeniach Tropical Islands. Domek nie jest spokojnym miejscem – muszą się Państwo liczyć z tym, że „styl przygodowy“ nie oznacza całkowitego spokoju.

Szczegóły: http://www.tropical-islands.de/en/overnight-stay/lodges/adventure-lodges/

Styl premium

Chatka typu „premium“ posiada własną łazienkę i toaletę. Pozostałe wyposażenie jest takie samo jak to w chatce „przygodowej“. Jest tu podwójne łóżko, telewizor i minibar. Wszystkie chatki posiadają klimatyzację.

Szczegóły: http://www.tropical-islands.de/en/overnight-stay/lodges/premium-lodges/

​​
loading...