Ubytování

ubytovani

Pokud uvažujete o návštěvě Tropical Islands zvažte, zda chcete zůstat přes noc nebo se budete večer vracet domů. Noc přímo v hale má zvláštní kouzlo a je to zážitek, který byste si neměli nechat ujít.

Trošku ho jen kazí cena, kterou budete muset zaplatit. Kromě samotné vstupenky, která je relativně nákladná (cca 1000Kč na dospělého na den), musíte počítat s příplatkem za ubytování, které se silně liší podle typu ubytování od 2000 do 4000Kč. A to je pouze cena za jednu osobu. Pokud neobsadíte pokoj minimálně dvěma lidmi, pak zaplatíte ještě navíc speciální poplatek za nevyužité lůžko.

Pokud budete cestovat bez dětí a nepotrpíte si na komfort, pak můžete přespat přímo na pláži nebo na lehátku. V takovém případě zaplatíte jen vícedenní vstupenku.

Přímo v hale máte na výběr tyto formy ubytování:

Vně haly pak existují další možnosti ubytování:

Ve všech třech případech kupujete vstupenku online přímo se vstupem do haly. Jen hotel si můžete případně objednat sami, ale pak si kupujete více denních vstupenek. Pro samostatnou rezervaci hotelů doporučuji stránku Booking.com speciálně pro Tropical Islands.

 

​​
loading...