Zakwaterowanie

ubytovani

Jeśli planują Państwo podróż do Tropical Island Germany  najlepiej rozważyć możliwość spędzenia tam nocy. Noc bezpośrednio w hali ma swój urok i jest to przeżycie, którego nie powinno się przegapić.

Jedynym minusem jest cena, którą będą Państwo musieli zapłacić. Oprócz biletu wstępu, który jest dość drogi (ok. 1000 CZK/dorośli/dzień), muszą się Państwo liczyć również z dopłatą za zakwaterowanie, która zależy od jego typu i waha się od 2000 do 4000 CZK. Poza tym jest to cena za osobę. Jeśli pokój nie będą wynajmować minimalnie dwie osoby, trzeba będzie jeszcze dopłacić za niewykorzystane łóżko.

Jeśli chcą Państwo podróżować bez dzieci a nie jesteście zbyt wymagający, to możecie przespać się bezpośrednio na plaży lub na leżaku. W takim przypadku zapłacą Państwo tylko za kilkudniowy bilet wstępu.

Bezpośrednio w hali mogą Państwo wybrać z tych form zakwaterowania:

Poza halą jest również kilka możliwości:

We wszystkich trzech przypadkach kupują Państwo bilet wstępu on-line bezpośrednio ze wstępem do hali. Tylko hotel mogą sobie Państwo ewentualnie zamówić sami ale tym samym trzeba sobie kupić kilkudniowe bilety wstępu. Polecamy rezerwować hotel na stronach Booking.com specjalnie dla Tropical Islands.

 

​​
loading...