Pokoje

pokoje

Pokoje są w różnych wersjach (stylach). Do wyboru jest na przykład styl przygodowy, kolonialny lub luksusowy.

Standardowe pokoje

Standardowe pokoje mają łazienkę, toaletę, toaletkę i suszarkę. Do dyspozycji jest również minibar i telewizja. Pokoje są dwu lub czteroosobowe. Przy czym zawsze jest do dyspozycji podwójne łóżko, a w przypadku czteroosobowego pokoju są dwa oddzielne łóżka w osobnym pomieszczeniu.{googleReklama}

Cena podstawowa za pokój dla dwóch osób wynosi 250 Euro/noc. Cena za pokój dla czteroosobowej rodziny z dziećmi wynosi 545 Euro/noc.

Szczegóły na oficjalnej stronie internetowej: http://www.tropical-islands.de/en/overnight-stay/rooms/standard-rooms/

Premiowe pokoje

Pokoje premiowe są w odróżnieniu od standardowych wyposażony w klimatyzację. Poza tym mają łazienkę, toaletę, lustro kosmetyczne, suszarkę, minibar i telewizję. Wersja czteroosobowa posiada podwójne łóżko i dwupiętrowe łóżko w oddzielnym pomieszczeniu.

Cena podstawowa za pokój dla dwóch osób wynosi 290 Euro/noc. Cena za pokój dla czteroosobowej rodziny z dziećmi wynosi 600 Euro/noc.

Szczegóły na oficjalnej stronie internetowej: http://www.tropical-islands.de/en/overnight-stay/rooms/premium-rooms/

Designowe pokoje

Pokoje designowe znajdują się w spokojniejszej cześci i są wyposażone podobnie jak pozostałe pokoje. Znajduje się tam łazienka, toaleta, toaletka i suszarka. Do dyspozycji są także minibar i telewizja. Poza tym posiadają klimatyzację i są jedynie w wersji z podwójnym łóżkiem.

Cena podstawowa za pokój dla dwóch osób wynosi 310 Euro/noc.

Szczegóły na oficjalnej stronie internetowej: http://www.tropical-islands.de/en/overnight-stay/rooms/designer-rooms/

Uwaga: ceny są orientacyjne. Oprócz cen promocyjnych i zniżek mogą Państwo uzyskać 10% zniżkę za rezerwację z dużym wyprzedzeniem. Najlepiej zawsze sprawdzić ceny na oficjalnej stronie internetowej.

​​
(CZ)
loading...