Ubytování na pokojích

pokoje

Pokoje jsou k dispozici v několika verzích (stylech). Na výběr máte například styl dobrodružný, koloniální nebo luxusní.

Standardní pokoje

Standardní pokoje jsou vybaveny koupenou, toaletou, kosmetickým stolečkem a fénem. K dispozici je také minibar, televize a pokoje jsou buď dvoulůžkové nebo čtyřlůžkové. Přičemž je vždy k dispozici manželská postel a u čtyřlůžkového pokoje navíc dvě samostatné postele v samostatném pokoji.{googleReklama}{{{data-ad-client:ca-pub-0136974388365045;data-ad-slot:8781918331}}}

Základní cena pokoje pro dvě osoby je 250Eur na noc. Cena pro čtyřčlennou rodinu s dětmi je 545Eur za noc.

Detaily na oficiálním webu: http://www.tropical-islands.de/en/overnight-stay/rooms/standard-rooms/

Prémiové pokoje

Prémiové pokoje jsou oproti standardním vybaveny klimatizací. Jinak obsahují koupelnu s toaletou, kosmetické zrcadlo, fén, minibar a televizi. Čtyřlůžková verze pokoje obsahuje manželskou postel a dvoupatrovou postel v samostatném pokoji.

Základní cena pokoje pro dvě osoby je 290Eur na noc. Cena pro čtyřčlennou rodinu s dětmi je 600Eur za noc.

Detaily na oficiálním webu: http://www.tropical-islands.de/en/overnight-stay/rooms/premium-rooms/

Designové pokoje

Designové pokoje jsou umístěny v klidnější části a jsou vybaveny podobně jako ostatní pokoje. Tedy koupenou, toaletou, kosmetickým stolečkem a fénem. K dispozici je také minibar, televize. Navíc obsahují klimatizaci a jsou pouze ve verzi s manželskou postelí.

Základní cena pokoje pro dvě osoby je 310Eur na noc.

Detaily na oficiálním webu: http://www.tropical-islands.de/en/overnight-stay/rooms/designer-rooms/

Pozor: ceny jsou orientační. Kromě akčních cen a slev, můžete získat i 10% slevu z rezervace dlouho předem. Ceny si vždy ověřte přímo na oficiální webu.

​​
loading...