Ubytování v chatkách

chatky

Chatky jsou umístěné v několika lokalitách a tematicky vybavené. Chatky mají do 28 metrů čtverečních a jsou koncipovány právě pro dvě osoby. Pokud je vás více, využijte rodinné pokoje. V chatkách není možné využít přistýlky.

Chatky jsou umístěny na různých místech hangáru a pokud máte zájem, můžete si při rezervaci zvolit konkrétní typ chatky.

Ubytovává se zpravidla mezi 16:00 a 18:00, pokud přijedete později, měli byste dát vědět pořadateli předem. Pokud přijedete dříve, můžete využívat všechny atrakce Tropical Islands a strávit tak čas až do 16:00. Druhý den musíte opustit chatku do 11 hodin dopoledne. Snídaně formou bufetu je v ceně.

Zvláště pak nepočítejte s příliš velkým nočním klidem – určitě uslyšíte ruch nočních party.

Dobrodružný styl

Tyto chatky jsou koncipovány pro dvě osoby a jsou vybaveny manželskou postelí, televizí a minibarem. Většina domků je s klimatizací ale bez koupelny, tu je nutné hledat ve společných prostorách Tropical Islands. Domek také není přímo klidným místem – musíte počítat zkrátka s tím, že “dobrodružný” styl není úplně o klidu.

Detaily: http://www.tropical-islands.de/en/overnight-stay/lodges/adventure-lodges/

Prémium styl

Chatka typu “premium” obsahuje vlastní koupelnu a toaletu. Jinak je vybavena obdobně jako “dobrodružná” chatka. Tedy manželskou postelí, televizí a minibarem. Všechny chatky jsou klimatizovány.

Detaily: http://www.tropical-islands.de/en/overnight-stay/lodges/premium-lodges/

​​
loading...